SKsoft
Hodnota nákupu:
0,00 Kč

software

informace

pro zákazníky

sksoft.cz

Prodej a distribuce slovenského software.

info@sksoft.cz
Platba  

···www.sksoft.cz···

Jak uhradit licenční poplatek za objednaný software


Způsobů, jak uhradit licenční poplatek za objednaný software se nabízí hned několik. Zde je seznam s jednoduchým návodem seřazen dle preferencí:

1) Internetové bankovnictví

Též nazýváno jako Internet banking, Homebanking, Mojebanka, Netbanka, Servis 24 apod.. Jedná se o nejsnadnější cestu k zaplacení poplatku.

Po přihlášení do internetového bankovnictví zvolte funkci "Příkaz k úhradě" (každá banka může mít svůj název). Vyplňte příkaz k úhradě dle následující předlohy. Do polí označených červenými šipkami vložte své údaje - ty, které jsou uvedeny v e-mailu v sekci "Informace k platbě"
Netbanka

2) GSM bankovnictví

Též nazýváno jako GSM banking a M-Banka. Další jednoduchý a velmi rychlý způsob, jak podat příkaz k úhradě. Jelikož každý operátor a každá banka má svou odlišnou SIM aplikaci, není možno zde popsat jednoduchý univerzální návod. Je nutno vyplnit "Příkaz k úhradě" dle informací uvedených v e-mailu v sekci "Informace k platbě".

3) Příkaz k úhradě

Na pobočce každé banky lze podat "Příkaz k úhradě". V dnešní době se hodně využívá tzv. sběrných boxů, díky kterým je poplatek za zpracování příkazu nižší. Zde je ukázka vyplnění příkazu k úhradě. Samozřejmě je třeba vyplnit své údaje, které najdete v informačním e-mailu v sekci "Informace k platbě".

V případě, že si nevíte s vyplněním příkazu rady, obraťte se na pracovníky své banky, kteří Vám jistě rádi poradí.
Příkaz k úhradě

4) Pomocí České pošty

Poplatek lze také uhradit na každé poště pomocí složenky typu A.