SKsoft
Hodnota nákupu:
0,00 Kč

software

informace

pro zákazníky

sksoft.cz

Prodej a distribuce slovenského software.

info@sksoft.cz
Popis
Funkce
Náhled
Download
Ceník
Koupit!
Netgate Internet Security 2009  

Netgate Internet Security

Výhodný balíček programů Spy Emergency a FortKnox Personal Firewall


Cenově zvýhodněný balíček programů FortKnox Personal Firewall a Spy Emergency.

FortKnox Personal Firewall představuje řešení osobního firewallu, který se lehce používá a chrání Váš počítač před útoky hackerů, trojskými koni, spyware a dalšími hrozbami Internetu. Program Vám přináší kompletní přehled o každé přicházejí a odcházející síťové komunikaci v přehledném a intuitivním uživatelském prostředí.

Se svým zabudovaným Intrusion Prevention Systémem a technologiemi SPI pro rozšířenou ochranu je vhodný i pro náročnější uživatele.

Spy Emergency je anti-spyware software, který rychle a bezpečně najde a odstraní spyware, adware, trojské koně, keyloggery, nebezpečné cookies, dialery, spyboty, trackware, malware z Vašeho počítače.

Nyní nově program obsahuje i anti-spamovou kontrolu pro bezpečí Vašich e-mailových schránek (POP3 a IMAP). Zároveň zkontroluje přílohy, zda-li neobsahují nebezpečné nákazy - spyware, adware apod..

Spy Emergency obsahuje rezidentní štíty pro ochranu v reálném čase, automatický update spyware databáze, zabudovanou technologii na opravu LSP a vyhledávání vx2.

Zabezpečte si svůj počítač s Netgate Internet Security !


Programy jsou v češtině včetně nápovědy!