SKsoft
Hodnota nákupu:
0,00 Kč

software

informace

pro zákazníky

sksoft.cz

Prodej a distribuce slovenského software.

info@sksoft.cz
Popis
Funkce
Náhled
Download
Ceník
Koupit!
Optimik  

Optimik

Kvalitní software pro automatický návrh nářezových plánů nejen pro výrobce nábytku.


Program Optimik slouží na automatický návrh nářezových plánů pro výrobce nábytku a ostatních výrobků z plošných materiálů (dřevo, plech, sklo...), jejichž výrobní sortiment je široký nebo neustále se měnící (zakázková výroba apod.) Mimo této základní úlohy dokáže automaticky vést a upravovat podrobnou evidenci materiálu a jednotlivých formátů, evidovat sestavy a vkládat je do zakázek. Též dokáže vypočítat náklady každé zakázky a sestavy a mnoho dalších "drobností", které Vám ulehčí práci.

Když potřebujete rozřezat nebo nastříhat dřevotřískové desky, ocelové a antikorozní plechy, polykarbonátové desky, tabule skla nebo ostatní plošné materiály a hodinami práce a přemýšlení se snažíte o nejoptimálnější rozložení jednotlivých dílů na plochu tabule materiálu, představte si tento čas strávený tím, co máte nejraději nebo jen užitečněji!

Zároveň si představte, že všechny ty malé odřezky, které Vám zůstaly v dílně nebo skladě z předcházejících zakázek a nyní těžko hledají další využití, by byly spojené do větších kusů. Ty by se daly použít při další zakázce.

Toto vše lze uskutečnit v průběhu pár sekund s úspěšností rozložení 90-95% díky programu Optimik!

Cílem programu je maximálně zkrátit čas návrhu nářezových plánů oproti ručním návrhům při současném zvýšení efektivnosti. Při jejich tvorbě zadané čtyřúhelníkové desky rozmísťuje na co nejmenší počet tabulí materiálu, využívá při tom i odřezky z předcházejících zakázek, odpad uvádí ve formě maximálně využitelných odřezků a tím významně šetří Váš čas i peníze.

Optimik nabízí:
Hodnota ušetřeného materiálu a času Vám téměř okamžitě zaplatí sumu vynaloženou na koupi programu. A potom již jen šetříte...