SKsoft
Hodnota nákupu:
0,00 Kč

software

informace

pro zákazníky

sksoft.cz

Prodej a distribuce slovenského software.

info@sksoft.cz
Popis
Funkce
Náhled
Download
Ceník
Koupit!
aSc Rozvrhy  

aSc Rozvrhy

Rychle a lehce vygenerujete kompletní rozvrh respektující psychohygienické a organizační požadavky Vaší školy.

Tento software získal hlavní ceny mezinárodních veletrhů
PEDAGOGIKA 98, SCHOLA NOVA 2002 a EDUKACJA 2003
Program Rozvrhy umožňuje rychle a pohodlně zadat vyučovací předměty, třídy, učebny, učitele a úvazky. Umožňuje též pokrýt všechny druhy dělení tříd nebo hodiny ob týden. Je možné spojit více tříd do jedné hodiny nebo přiřadit hodině více učitelů. Program umožňuje vícetýdenní cykly.

Pro jednotlivé vyučovací předměty, třídy, učebny a učitele můžete vymezit čas, kdy by neměl a též kdy nemůže nebo nesmí vyučovat. Můžete tak určit, že matematika by neměla být pátá hodina a nesmí být šestá hodina, že externista učitel Novák nemůže vyučovat v úterý druhou a ve středu pátou hodinu a tělocvična musí být ve čtvrtek volná pro vedlejší školu.

Program aSc Rozvrhy má svoji výukovou část. Mgr. Školský vás naučí zadávání, generování a kontrolu rozvrhů.

aSc Suplování
Pomocí programu aSc Suplování budete připraveni na každodenní problémy spojené s určováním suplování. Kromě rozpisu suplování na každý den Vám program sestaví i měsíční(roční) vyhodnocení chybějících a suplováni podle typu suplování. Program počítá i nadčasové hodiny.

Program má intuitivní rozhraní, které si osvojíte již při prvním použití a které je i přes svoji jednoduchost velmi efektivní.

Program je kompletně v češtině!